Свято Першого Дзвоника у Великоновосілківській Громаді!

Дата: 01.09.2021 11:45

Традиційно у перший день осені, 1 вересня, в Україні відзначають День знань.   Відчуття, які виникають у цей день, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. Ці свята якимось неймовірним дивом об’єднують всі покоління.

Цей день завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це в першу чергу свято для першокласників, які тільки починають свою дорогу до знань, світу нового і  непізнаного. Цей день - це  певний підсумок великої підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу.

Цього року перший дзвоник пролунав для 1822 учнів закладів загальної середньої освіти Великоновосілківської громади. Школи з радістю прийняли  173 першокласників.

Сьогодні Великоновосілківський селищний голова Людмила ПЕТРОВА завітала до Великоновосілківського ЗЗСО I III ступенів №2 з найкращими побажаннями усім учасникам освітнього процесу та цінним подарунком для учениці 6А класу Олени СКЛЯРОВОЇ.

Усім, хто завітав до  закладів освіти здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.

Вітаємо вчителів, усіх тих, хто причетний до освітянської галузі, учнів, батьків із цим гарним осіннім святом - з початком нового навчального року.

Бажаємо наснаги, витримки і наполегливості в опануванні нових вершин знань!