До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва

Дата: 02.09.2021 14:24

Про проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва, яким буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проєктів, в тому числі у сферах смарт-спеціалізації Донецької області

Відділ економічного розвитку та інвестиційної діяльності повідомляє, що Донецькою обласною державною адміністрацією  оголошено конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого і середнього підприємництва, яким буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проєктів (відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 03.06.2021 № 547/5-21 «Про порядок використання у 2021 році коштів обласного бюджету, передбачених на фінансову підтримку суб’єктів малого і середнього підприємництва на реалізацію проєктів, в тому числі у сферах смарт-спеціалізації Донецької області», зареєстрованого в Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків) 23 червня 2021 року за № 46/226).

Документи приймаються щоденно (крім суботи та неділі)з 09-00 до 15-00, перерва з 12-00 до 13-00, за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412 (департамент економіки облдержадміністрації).

Строк подання заяв із відповідними документами подовжено до 10 вересня 2021 року.

Дата проведення конкурсного відбору – 08 жовтня 2021 року.

Додаткова інформація за тел. (06264)2-20-75 або електронною поштою: 00282@dn.gov.ua.