1325 Коаліція Донеччина. Жінки. Мир. Безпека.

Дата: 08.09.2021 08:18

07 вересня 2021 року в залі засідань публічної бібліотеки Великоновосілківської селищної ради відбувся тренінг: «Розбудова Коаліції 1325 ЖІНКИ. Мир. Безпека у Донецькій області та напрацювання рекомендацій для розробки місцевих планів дій ЖМБ у п’яти громадах»

В березні Донеччина затвердила свій перший регіональний план дій. Для ефективної локалізації НПД 1325 важливим є врахування потреб і пріоритетів жінок з громад та залучення громадських організацій, груп самодопомоги до процесу розробки, реалізації та моніторингу місцевих планів.

З цією метою 41 громадська організація та ініціативна група Донецької області об`єдналися в Коаліцію1325 Донеччина.

Проєкт включає тренінги і воркшопи для представників влади, сектору безпеки і оборони, громадськості з Порядком денним:

1. Знайомство з Національним і Регіональним планом дій. Локалізація: кому і навіщо вона потрібна.
  2. Аналіз проблем і потреб громади.
  3. Аудит безпеки території як частина реалізації НПД.
  4. Інструменти складання місцевого плану дій.
  5. Напрацювання рекомендацій до місцевих планів дій.

За результатами проведеної роботи буде створено робочу групу з розробки Місцевого Плану Дій.