Проведено навчання з евакуації населення у разі виникнення загрози збройного конфлікту

Дата: 10.09.2021 14:45

Сьогодні на території лікарні смт Новотроїцьке було проведено спільне тренування місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Донецької області щодо організації заходів з евакуації у разі збройних конфліктів з розгортанням органів з евакуації, практичним відпрацюванням заходів з оповіщення та евакуації населення і забезпечення громадської безпеки та порядку в населених пунктах.

За участі представників з Великоновосілківської селищної ради, 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, Волноваський районний відділ національної поліції, Волноваський центр ПМСД.

Модератором виступив Рєзнік Віталій Володимирович. Сьогодні протягом короткого часу було продемонстровано як відбувається управління, взаємодія, комунікація між службами, та оформлення документації під час проведення евакуації населення.