Конкурсна програма «Богатирські ігри 2021»

Дата: 14.09.2021 09:44

11 вересня 2021 славетному козацькому селу Андріївка 361 рік з цієї нагоди всі мешканці Громади зібрались на свято День села. В ході святкування відбулися змагання з футболу (1 місце Андріївка, 2 місце Розлив, 3 місце Дачне), з волейболу(1 місце Андріївка, 2 місце Велика Новосілка, 3 місце Костянтинопіль) та з боротьби дзюдо. Усі відмічені золотими, срібними та бронзовими медалями.

Окрім цього вже по традиції відбулася конкурсна програма «Богатирські ігри 2021» серед найсильніших мешканців Громади організована Запорізьким обласним осередком Всеукраїнською громадською організацією «Федерація стронгмену України» та депутатом районної ради Сергієм НАЗАРЕНКО.