Інформація про початок проходження перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Дата: 17.09.2021 12:06

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» для перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборони, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», згідно з Порядком проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Великоновосілківською селищною ради 17 вересня 2021 року розпочато проведення перевірки щодо ДЕЛІ Михайла Віталійовича, головного спеціаліста відділу земельних ресурсів та агропромислового комплексу селищної ради.

Додатки: заява Делі М.В.

Декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік подана Делі М.І. та оприлюднена на офіційному веб-сайті Національного агентства із запобігання корупції.

<>