Як досягти успіху, якщо вам за 45?

Дата: 21.09.2021 14:45

Як можна вигідно використати великий життєвий досвід людини зрілого віку у професійній кар’єрі? Чим може зацікавити роботодавця претендент на вакансію зрілого віку? Як досягти успіху, якщо вам за 45?

На ті  та інші запитання отримали відповіді відвідувачі семінару «Особливості зайнятості осіб старше 45 років», який відбувся 21 вересня у приміщенні Великоновосілківського районного центру зайнятості.

Фахівець центру зайнятості розповіла про психологічні особливості вікової категорії старше за 45 років, надала інформацію щодо моделей поведінки, що притаманні особам перед пенсійного віку. За допомогою вправи «Бажана робота» учасники змогли сформулювати чіткі вимоги до майбутньої роботи та проаналізувати власні можливості та скласти перспективний план дій щодо власної зайнятості.

Наприкінці семінару слухачі отримали обґрунтовані відповіді на запитання.