Відбулася сесія селищної ради

Дата: 22.09.2021 17:24

23 вересня 2021 року о 10:00 годині під головуванням Людмили ПЕТРОВОЇ, Великоновосілківського селищного голови відбулося засідання чергової тринадцятої сесії Великоновосілківської селищної ради 8-го скликання.

В ході проведення сесії було заслухано ряд важливих для Громади питань та затверджено декілька цікавих та корисних програм серед яких:

1. Програма створення належних умов для здійснення правосуддя на території Великоновосілківської територіальної громади «Правосуддя 2021». З метою створення на території Великоновосілківської територіальної громади максимально наближеного до європейських стандартів судочинства,  що забезпечить доступність громадян до суду та належну якість правосуддя, забезпечення комплексного підходу до розв’язання проблем матеріально-технічного забезпечення Великоновосілківського районного суду Донецької області.
  2. Програма відшкодування витрат за надані послуги зв’язку окремим пільговим категоріям громадян Великоновосілківської селищної ради  на 2021 - 2023 роки. Прийнята з метою організації надання пільг за надані послуги зв’язку окремим категоріям громадян.

Окрім цього з метою більш ефективного вирішення проблем місцевого самоврядування по всіх важливих напрямах життєдіяльності Громади, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальної Громади селищна рада вирішила Вступити до Всеукраїнської асоціації громад. Передбачити у бюджеті селищної територіальної громади кошти на сплату щорічного членського внеску із розрахунку 0,50 грн. на кожного жителя селищної ради з урахуванням зміни чисельності населення.

Також було затверджено старосту:

1. Андріївського старостинського округу з центром в селі Андріївка, що складається з сіл: Андріївка, Петропавлівка, Слов’янка, Шевченко Великоновосілківської селищної ради - староста ІВАНЧЕНКО Анатолій Михайлович;

2. Багатирського старостинського округу з центром в селі Багатир, що складається з сіл: Багатир, Зелений Кут, Новоукраїнка, Олексіївка Великоновосілківської селищної ради - староста ОРЛАТА Лариса Володимирівна;

3. Зеленопільського старостинського округу з центром в селі Зелене Поле, що складається з сіл: Зелене Поле, Новопіль, Новосілка Великоновосілківської селищної ради - староста МІРОШНІЧЕНКО Вікторія Михайлівна;

4. Костянтинопільського старостинського округу з центром в селі Костянтинопіль, що  складається з селища Розлив, сіл Костянтинопіль,  Улакли Великоновосілківської селищної ради - староста ШАПОВАЛОВА Людмила Анатоліївна;

5. Роздольненського старостинського округу з центром в селищі Роздольне, що складається з селищ: Роздольне, Одрадне Великоновосілківської селищної ради - староста ЛУЦЕВІЧ Людмила Петрівна;

6. Старомайорського старостинського округу з центром в селі Старомайорське, що складається з сіл: Старомайорське, Макарівка, Рівнопіль, Сторожеве та селища Урожайне Великоновосілківської селищної ради - староста СІГАЛОВА Ольга Анатоліївна;

7. Шахтарського старостинського округу з центром в селі Шахтарське, що складається з села Шахтарське та селищ: Золота Нива, Ясна Поляна Великоновосілківської селищної ради - староста БОСЕНКО Вадим Анатолійович.

Також прийнято ряд рішень, які стосуються виготовлення і затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою та інші.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

З усіма прийнятими рішеннями ви можете ознайомитися на офіційному вебсайті Великоновосілківської селищної ради в розділі «Офіційні документи»