Зустрічі з підприємцями

Дата: 23.09.2021 15:17

В рамках декади «Зустрічі з підприємцями», фахівці Великоновосілківського районного центру зайнятості відвідали підприємців, які започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості. Метою зустрічі було надання всебічної підтримки та індивідуального супроводу підприємців.

Фахівці Великоновосілківського районного центру зайнятості надали інформацію щодо участі в грантових програмах, обговорили питання щодо реального стану справ підприємців, щодо послуг служби зайнятості, які сприяють розвитку власної справи та створенню нових робочих місць.

У заході взяла участь головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Ірина Арап, яка надала інформацію щодо запровадження електронної трудової книжки та подальшого автоматичного призначення пенсії.