Про внесення змін та доповнень до рішення Великоновосілківської селищної ради «Про бюджет Великоновосілківської селищної територіальної громади на 2021 рік» ДЕТАЛЬНО

Дата: 24.09.2021 08:51

І. Перерозподілено кошти по відділу соціального забезпечення населення та охорони здоров’я селищної ради за рахунок субвенції на виконання окремих державних програм соціального захисту населення між виплатами у сумі 1086 грн.

ІІ. Перерозподілено кошти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості між головними розпорядниками коштів у сумі 200000 грн.

ІІІ. Перерозподілено кошти по Великоновосілківській селищній раді на виконання Спільної Програми розвитку Великоновосілківського об'єднаного Трудового архіву на 2021-2025 роки перерозподілити кошти у сумі 32210 грн. між статтями витрат.

IV. Збільшено річні планові призначення за рахунок перевиконання доходної частини бюджету, зменшення планових призначень у зв’язку з економією, на наступні витрати:

По  управлінню освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Великоновосілківської селищної ради:

- на заробітну плату з нарахуваннями по закладах загальної середньої освіти та керівництву управління - 454200 грн.;

- придбання вхідної двері для кімнати ГПД в Костянтинопільський ЗЗСО – 7200 грн.;

- пальне - 199000 грн.;

- одноразові маски – 20000 грн.;

- ноутбуки для закладів освіти - 90000 грн.;

- підвіз підручників – 14550 грн.;

- надання дозволу на викиди забруднюючих речовин по закладах освіти – 196000 грн.;

- придбання ударної установки для Багатирського СБК – 30000 грн.;

- на виконання спільної Програми розвитку культури і дозвілля Великоновосілківської селищної ради на 2021-2025 роки - 50000 грн.

- на придбання твердопаливного котла для дошкільного закладу освіти - 100000 грн.;

- на виготовлення ПКД пожежної сигналізацію та систему оповіщення в ЦДЮТ - 20000 грн.

- по інклюзивно-ресурсному центру перерозподілити видатки для сплати адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб (зміна до відомостей про юридичну особу) - 680 грн.

По відділу соціального забезпечення населення та охорони здоров’я Великоновосілківської селищної ради:

- на заробітну плату з нарахуваннями КУ "Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великоновосілківської селищної ради "Турбота" - 500000 грн.;

- на придбання та оплату послуг по керівництву відділу -18500 грн.;

- на виконання спільної програми «Здоров’я мешканців Великоновосілківської, Старомлинівської, Комарської рад на 2021 – 2025 роки» для придбання вугілля амбулаторіям - 46000 грн.;

- на реалізацію заходів програми відшкодування витрат за надані послуги зв’язку окремим пільговим категоріям громадян Великоновосілківської селищної ради на 2021 – 2023 роки - 8000 грн.

По фінансовому відділу Великоновосілківської селищної ради на заробітну плату з нарахуваннями, придбання та оплату послуг - 88000 грн.

По Великоновосілківській селищній раді

- на поточний ремонт водопровідних мереж по вул. Шевченко с.Новополь- 171961 грн., вул. Весела смт. Велика Новосілка- 49900 грн.;

- на виплати разової допомоги важкохворим громадянам та громадянам, які опинились у тяжких життєвих обставинах - 150000 грн.;

- на придбання предметів, матеріалів, обладнання, інвентарю та послуги з технічного обслуговування системи пожежної сигналізації для центру надання адміністративних послуг -  228645 грн.;

- на заробітну плату з нарахуваннями - 1492790 грн.;

- на виготовлення технічної документації з інвентаризації земельної ділянки по вул. Янісольська, 138 - 4200 грн.;

- на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення с. Времівка (КТП-450) вул. Партизанська КПКВКМБ - 96612 грн.;

- на придбання службового авто - 650000 грн.;

- на придбання дорожніх знаків – 49952 грн.;

- послуги  з обрізки  аварійних дерев - 30000 грн.;

- прибирання сміття на стихійних звалищах на території Великоновосілківської селищної ради  – 49900 грн.;

- відкачування стічних вод - 938 грн.;

- послуги з покосу трави і прополювання клумб - 48987 грн.;

- підмітання вулиць і місць відпочинку – 49242 грн.;

- вивіз сміття – 48068 грн.;

- розпил, завантаження та вивіз аварійних дерев – 9248 грн.;

- придбання будівельних матеріалів та послуги зі встановлення огорожі на дитячому майданчику «Панденятко» в селі Времівка по вул.Мічуріна (гарантоване фінансування в рамках міні – ініціативи по конкурсній програмі ООН- 48843 грн.;

- придбання лавочок для благоустрою смт. Велика Новосілка – 6000 грн.;

- субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми протидії терористичним загрозам, захисту критичної інфраструктури та боротьбу з організованою злочинністю на території Великоновосілківської селищної ради на 2021 рік  - 200000 грн.