ПОБАЧИВ?ПРИБЕРИ?

Дата: 24.09.2021 14:40

Зробимо свою Громаду чистою! Зробимо Україну чистою разом!

Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» проходить щороку в третю суботу вересня одночасно в 180 країнах та об’єднує понад 50 млн учасників.

До Всесвітнього дня прибирання всі колективи Великоновосілківської Громади вийшли на прибирання: загальна кількість населених пунктів які прийняли участь в акції 22; відремонтовано дитячих майданчиків 7; площа прибудинкових територій, яка була прибрана, га 0,897; ліквідовано несанкціонованих сміттєзвалищ 10; вивезено побутових відходів, зібраних на несанкціонованих сміттєзвалищах,м³ 38,5; висаджено кущів, тис.од. 0,005; упорядковано газонів, квітників, тис.м² 1,26; кількість підприємств, установ організацій, що взяли участь 37; кількість осіб що взяли участь у заході 652.