Презентація послуг центру зайнятості випускникам професійного ліцею

Дата: 28.09.2021 17:21

24 вересня у Великоновосілківському професійному ліцеї  відбулася зустріч з фахівцями Великоновосілківського районного центру зайнятості та учнівською молоддю випускних курсів Великоновосілківського професійного ліцею.

Метою заходу стало ознайомлення молоді зі станом сучасного ринку праці, мотивації до працевлаштування. Були розглянуті питання щодо проблем, з якими стикаються молоді фахівці при працевлаштуванні на перше робоче місце, питання підвищення впевненості у власних силах при пошуку роботи, визначення особистих професійних цілей, формування навичок ефективної комунікації та самопрезентації, визначені переваги та недоліки спеціалістів без досвіду роботи на ринку праці. Під час спілкування були надані рекомендації з техніки пошуку роботи, написання резюме, складання портфоліо та вдалого проходження співбесіди з роботодавцем.

Під час заходу випускники ліцею охоче розповідали про свої знання, отримані під час навчання, практичні вміння відпрацьовані в період виробничої практики на підприємствах, розповідали про плани на майбутнє та активно дослухались до порад фахівців служби зайнятості.