Проведено захід «Візьміть дитину в свою родину»

Дата: 29.09.2021 16:06

Службою у справах дітей Великоновосілківської селищної ради спільно з КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) сьогодні проведено захід «Візьміть дитину в свою родину» присвячений  дню усиновлення, який Україна відзначає в останній день вересня, в день великого свята Віри, Надії, Любові. І це дуже символічно, оскільки сім’ї, приймаючи дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя.

Місцеві жителі отримали буклети з корисною інформацією про усиновлення, встановлення опіки (піклування), прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, патронат над дитиною, виховання дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.

День усиновлення є одним із дієвих важелів захисту прав дітей, які позбавлені батьківської опіки. Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий: одні – допоможуть дитині знайти батьків, інші – усиновлять, треті – нададуть фахову консультацію тим, хто виявив бажання усиновити. Тому популяризація національного усиновлення, формування позитивного, толерантного ставлення до усиновлених дітей та усиновлювачів – це повсякденна і відповідальна робота в інтересах дитини.