Святкування Всеукраїнського Дня бібліотек!

Дата: 30.09.2021 17:20

Бібліотекар - добрий чарівник, до якого приходять ледь навчившись читати, тамуючи хвилювання, просять “записати”. А працівники, які обслуговують дітей, докладають багато зусиль, уміння, винахідливості, щоб бібліотека для маленьких читачів стала казковою домівкою. Вміють дібрати ключик до дитячих сердець. Сьогоднішні бібліотеки є золотим ланцюжком у передачі розумової енергії, інформації від покоління до покоління.

Ми зацікавлюємося і вчимося у бібліотеках. Тут народжуються вчені, тут зустрічаються покоління, тут відбувається ще одна таїна - політ у майбутнє. Бібліотека - схованка, нехай і не найпередовішого, але найсучаснішого мислення, найсучаснішої літератури майбутнього, і книги в них - це своєрідні кораблі, що привозять західні технології, східну медицину, північну бережливість та південний аромат життя.

У цей святковий день любих бібліотекарів прийшли привітати активні читачі, працівники Великоновослікіської селищної ради та Управління освіти з подарунками та найкращими побажаннями.

Щиро вітаємо Вас, дорогі бібліотекарі з професійним святом. Бажаємо творчості і натхнення, щастя, добробуту та любові вам і вашим родинам. Це свято співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Тож Віри Вам у власні сили, Надії на те, що праця буде достойно визнана, Любові користувачів і Мудрості у здійсненні великих планів.