Святкування Дня працівників освіти!

Дата: 01.10.2021 08:26

В усі часи існування людства образ учителя асоціюється з людиною, що несе вогник знань, радість відкриття нового, повсякденну готовність до самопожертви в ім’я високої ідеї. Тільки той педагог залишає частку себе в дітях, хто, не шкодуючи сил, творчої наснаги, таланту, вкладає в душі вихованців найбільші скарби - душевність, людяність, порядність.

30 вересня в Великоновосілківському СБК відбулись урочистості з нагоди святкування професійного свята - Дня працівників освіти.

В цей день щирі слова вітання освітянам звучали від голови Волноваської районної ради Сергія ДЕМЧЕНКО, першого заступника селищного голови Маргарити ХАРІТОНОВОЇ, начальника Управління освіти Віктора КУЛАЖЕНКО та начальника відділу освіти Любові ПІЧАХЧІ.

Від імені Великоновосілківського селищного голови Людмили ПЕТРОВОЇ та від себе особисто Маргарита Вікторівна в своєму виступі подякувала усім присутнім педагогам за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі та побажала: «Хай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі»

Кращі представники галузі освіти Громади були нагороджені почесними грамотами, подяками та цінними подарунками. Окрім цього були вручені сертифікати на придбання ноутбуків:

ЗЗСО  I-III ступенів №2;

Костянтинопільській  ЗЗСО I-III ступенів;

Шахтарський ЗЗСО I-III ступенів;

ЗДО комбінованого типу №3 «Оленка» смт Велика Новсоілка;

ЗДО (ясла - садок) села Олексіївка;

ЗДО (ясла - садок) селища Урожайне.

Подарунком для всіх педагогів Громади стала концертна програма артистів селищної ради. Усі присутні мали можливість насолодитись пісенними, музичними та хореографічними композиціями.