Робоча зустріч!

Дата: 06.10.2021 15:12

Три роки тому в Україні стартував процес об’єднання територіальних громад під час якого органи місцевого самоврядування зустрілись із абсолютно новими викликами.

Асоціація ОТГ створена  для поширення найкращих практик  сучасного та інноваційного управління громадами, а також захисту їх законних прав та інтересів. Окрім того, вона покликана забезпечити практичне впровадження реформ та позитивних змін в кожній громаді. Усе це завдяки постійному діалогу та співпраці органів місцевого самоврядування з усіма зацікавленими сторонами, що сприяють проведенню реформи місцевого самоврядування, децентралізації та секторальних реформ.

З моменту створення Асоціація вже об’єднала понад 490 нових громад з усіх регіонів України в тому числі і Великоновосілківську селищну раду.

Всеукраїнська Асоціація обєднаних територіальних громад за підтримки Світового Банку розпочинає реалізацію проєкта "Залучення місцевих органів самоврядування до використання Порталу даних Мінреінтеграції", який складається з двох етапів:

Етап 1 - проведення заходів для інформування громад про механізм роботи та участі на Порталі даних, розробка стартегії взаємодії;

Етап 2 - Впровадження (пілотування) інструменту збору муніципальної  статистики у чотирьох секторах.

Сьогодні представники Асоціації приїхали до нашої Громади з метою детальнішого ознайомлення із роботою команди проєкту, обговорення ходу збору даних та налагодження дієвої інформаційної, змістовної та технічної підтримки залучення громад до використання Порталу даних Мінінтеграції.