Вітаємо Захисників та Захисниць!

Дата: 13.10.2021 11:57

Сьогодні напередодні свята Дня захисника та захистниці України, Дня Українського козацтва та Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Великоновосілківський селищний голова Людмила ПЕТРОВА зі словами привітання звернулася до всіх, хто носить почесне звання Захисника.

Висловила повагу і вдячність тим, хто забезпечує нам охорону громадського порядку, тим, хто відчайдушно бореться з вогнем, хто боронить наші кордони та  воїнам, які захищають незалежність та суверенітет нашої держави. Подякувала за їх героїзм, самовіданність та любов до України.

За мужність і героїзм проявлений під час виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, самовіддане служіння народові України та з нагоди державного свята нагороджено Почесними грамотами виконавчого комітету Великоновосілківської селищної ради працівників Національної поліції, військовослужбовців, ветеранів ООС та служби з надзвичайних ситуацій.

Зі святом Захисники!