Придбали для КП «Великоновосілківський комунгосп» сучасний вакуумний автомобіль.

Дата: 20.10.2021 10:54

За рахунок коштів субвенції з районного бюджету (1 113 100 грн.) та за рахунок коштів бюджету селищної ради (185 900 грн.) на формування інфраструктури ТГ для комунального підприємства «Великоновосілківський комунгосп» Великоновосілківської селищної ради придбали новенький сучасний вакуумний автомобіль вартістю 1 299 000 грн. Для закупівлі вакуумного автомобіля було проведено відкриті торги через систему публічних закупівель «PROZORRO» Тендер держзакупівель виграла ПП «Автомобільна компанія «Укравтоснаб»

Великоновосілківський селищний голова Людмила ПЕТРОВА зазначила, що така техніка в історії існування комунального господарства селищна з’явилася вперше. Автомобіль вакуумний КО-503В34 2021 року випуску призначений для виконання великих обсягів робіт. Новий дизайн системи відповідає всім сучасним вимогам.