Дата: 18.10.2021 09:42

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного управління державної служби України  від 08.07.2011 № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», «Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Великоновосілківської селищної ради», затвердженого розпорядженням селищного голови від 20.11.2020 № 1-р, «Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Великоновосілківської селищної ради», у зв’язку з відсутністю необхідного технічного обладнання,  керуючись статтею 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скасувати конкурс на заміщення вакантних посад селищної ради:

• головного спеціаліста відділу земельних ресурсів та агропромислового комплексу селищної ради;
  • головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності селищної ради;
  • адміністраторів відділу з питань надання адміністративних послуг селищної ради.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження селищного голови від 24.09.2021 року № 169-р «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад Великоновосілківської селищної ради».