Засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації в онлайн-режимі

Дата: 22.10.2021 10:43

Сьогодні відбулося засідання колегії  департаменту освіти і науки облдержадміністрації за участі заступника голови облдержадміністрації Юлії КОСТЮНІНОЇ.

Для участі у заході були запрошені заступники голів та керівники органів управління освітою територіальних громад.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року (Рейтинг шкіл Донецької області, додається (всього 399 шкіл)
  2. Про створення якісного освітнього середовища для розвитку дітей з особливими освітніми потребами з урахуванням їхніх потреб і можливостей у територіальних громадах області.

Окрім цього очільники області зазначили що серед всіх шкіл Донецької області яких на сьогодні 491 тільки 18 мають право працювати в період дії на території Донецької області «червоної» зони. Серед яких 3 це ЗЗСО Великоновосілківської селищної ради, а саме: Великоновосілківська №2, Костянтинопільська та Шахтарська.