Шановні працівники Великоновосілківської суспільно-політичної газети «Сільський край»!

Дата: 27.10.2021 11:04

Прийміть вітання з нагоди відзначення славного  ювілею -  90-ї річниці з виходу першого випуску газети. Вік для газети поважний, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з'являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки. Але  наша газета – це  літопис становлення нашого краю.

За час свого існування у газеті працювало багато талановитих людей, для яких газета стала рідною. Саме вони змогли наситити видання любов’ю і турботою про Громаду та її жителів.

З нагоди вашої славної річниці висловлюємо слова подяки всім працівникам редакції, усім, хто сьогодні робить  все можливе аби газета залишалась бажаним гостем в кожній оселі.

Бажаю усім, хто причетний до видання земних щедрот, нових творчих знахідок та цікавих тем, приємних новин, вдячних читачів та вірних однодумців, міцного слова у потрібний момент!

Щастя Вам, миру та злагоди!

З повагою,

селищний голова                                                                          Людмила ПЕТРОВА