Виграли конкурс та створили дитячий спортивно розважальний майданчик "Панденятко" в селі Времівка

Дата: 28.10.2021 09:21

Для повноцінного розвитку дитині потрібен простір. Ігровий майданчик з гойдалками, пісочницею та спортивно-ігровим комплексом саме те, що потрібно кожній дитині для відпочинку та розвитку.

За підтримки Великоновосілківської селищної ради завдяки громадській ініціативі та на базі грантового фінансування в рамках міні - ініціативи по конкурсній програмі ООН був створений дитячий спортивно розважальний майданчик «Панденятко» в селі Времівка.

Цей майданчик задовільняє базові потреби дітей від 6 років і старших, щодо фізичної та ігрової активності, сприяє пізнаню дітлахами себе та світу, вчить спритності, сили, координації. Діти різного віку можуть активно та безпечно проводити дозвілля на території дитячого спортивно розважального майданчика "Панденятко" в селі Времівка.

В подальшому планується будівництво волейбольного та футбольного поля.

Дякуємо небайдужим мешканцям Громади.