Відбулося засідання виконавчого комітету Великоновосілківської селищної ради!

Дата: 02.11.2021 08:26

Відбулося засідання виконавчого комітету Великоновосілківської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Людмили ПЕТРОВОЇ. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

На засіданні члени виконкому заслухали інформацію Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Великоновосілківської селищної ради за 9 місяців 2021 року, Про виконання заходів щодо підготовки об’єктів комунального, соціально- культурного та побутового призначення, житлового фонду Великоновосілківської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, Про виконання бюджету Великоновосілківської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року (з текстом доповідей можна ознайомитися на офіційному вебсайті громади в розділі «Офіційні документи»)

Окрім того було схвалено: проект рішення селищної ради «Про внесення змін до рішення Великоновосілківської селищної ради від  23.12.2020 № 8/3-136 «Про бюджет Великоновосілківської селищної територіальної громади  на 2021 рік» код бюджету 05516000000 з подальшим винесенням на розгляд Великоновосілківської селищної ради

Також, було прийнято рішення виконавчого комітету селищної ради «Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій старост Великоновосілківської селищної ради» Відповідно до якого старост селищної ради уповноважено,  як посадових осіб органу місцевого самоврядування, вчиняти нотаріальні дії передбачені підпунктами 1-5 частиною першою статті 37 та пункту 4 частини другої статті 40 Закону України «Про нотаріат», а саме старости з 01 грудня 2021 року на території своїх старостинських округів:

• вживають заходів щодо охорони спадкового майна;
  • посвідчують заповіти;
  • видають дублікати посвідчених ними документів;
  • засвідчують вірність копій документів і виписок з них;
  • засвідчують справжність підпису на документах;
  • видають довіреності крім розпорядчих.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Великоновосілківської селищної ради.

Захід проведено з дотриманням карантинних обмежень.