Вакцинуйтесь від COVID-19!

Дата: 04.11.2021 09:49

Ліків проти COVID-19 немає. Заразитися коронавірусом може людина будь-якого віку незалежно від статі, походження та національності. Єдиний спосіб захиститися від цього – вакцинація.

В Україні відкрито вакцинацію для усіх категорій громадян! Кожен, незалежно від віку і професії, може отримати вакцину у найближчому пункті щеплення або центрі масової вакцинації населення. Щеплення безкоштовні! Людина, яка отримує щеплення, посилює свій та суспільний захист. Окрім того, вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

Всі вакцини, що використовуються в Україні, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними та захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19.

Вакцинація — це єдиний, ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби! Імунопрофілактика залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань та смертей, а також боротьби з пандемією.Тільки так населення знову зможе повернутись до звичного життя.