ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2022-2027 РОКИ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ (СЕО)

Дата: 04.11.2021 10:09

На виконання статті 12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку", з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості в рамках громадського обговорення в процесі  стратегічної екологічної оцінки, Великоновосілківська селищна рада інформує:

1. Повна назва документа державного планування місцевого рівня (містобудівна документація) та стислий зміст:Стратегія розвитку Великоновосілківської селищної ради на 2022-2027 роки (далі – Стратегія).

Проєкт Стратегії є документом державного планування місцевого рівня, яким визначаються пріоритетні напрями регіонального розвитку задля підвищення стандартів життя населення, у тому числі на основі створення умов для розвитку конкурентоспроможної та інноваційної економіки, модернізації соціальної сфери та забезпечення гармонійного розвитку всіх громад регіону.

Основною метою Стратегії є подальше підвищення рівня та якості життя населення, що безпосередньо пов’язане з подоланням негативних наслідків впливу коронавірусної хвороби (COVID-19) та глобальної економічної рецесії на соціально-економічний розвиток громади для забезпечення гідних умов життя та добробуту населення, стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, забезпечення енергоефективності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери, створення сприятливих умов для розвитку громади, забезпечення діджиталізації комунікації з громадськістю, підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, підтримання стабільного та задовільного стану навколишнього природного середовища.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Великоновосілківська селищна рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: 26.10.2021, не менш як 30 днів;                       б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Зі Стратегією можливо ознайомитись на офіційному веб-порталі Великоновосілківської селищної ради (https:// vn-gromada.gov.ua), а  також в приміщенні відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності Великоновосілківської селищної ради за адресою: 85500, Донецька обл.. Волноваський р-н, смт Велика Новосілка, вул. Пушкіна, 32, протягом місяця з дня оприлюднення.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:  громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: відділ економічного розвитку та інвестиційної діяльності Великоновосілківської селищної ради;

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: відділ економічного розвитку та інвестиційної діяльності Великоновосілківської селищної ради. Електронна адреса: uersmvr@gmail.com Строк: з 26.10.2021 р. по 24.11.2021 р.;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі  здоров'ям населення, що стосується документа державного планування відділ економічного розвитку та інвестиційної діяльності Великоновосілківської селищної ради.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення Великоновосілківської селищної ради транскордонні наслідки реалізації Стратегії розвитку Великоновосілківської селищної ради на 2022-2027 роки, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

Селищний голова                                                                                     Людмила ПЕТРОВА