ДО УВАГАИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ! Буде розкладена вакцина проти сказу диких м’ясоїдних тварин!

Дата: 17.11.2021 14:51

Великоновосілківська районна державна лікарня ветеринарної медицини інформує, що з 17 листопада по 21 листопада поточного року в мисливських угіддях Громади буде розкладена вакцина проти сказу диких м’ясоїдних тварин.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розмірами 5см на 7см із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині приманки-желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Прохання до мешканців Громади з порозумінням  віднестися до даного заходу та при виявлені приманок -  не брати її руками, не переносити та не руйнувати, а залишати в місці їх розкладки привабливими для  тварин.

Заздалегідь дякуємо за порозуміння!

Великоновосілківська районна державна лікарня ветеринарної медицини.