Консультація_з ГОБ_Великоновосілківська селищна рада

Дата: 18.11.2021 17:50

Сьогодні представники Великоновосілківської селищної ради взяли участь у в онлайн консультації з гендерно орієнтованого бюджетування у Великоновосілківській селищній раді. Яку провела експертка з гендерно орієнтованого бюджетування, що відповідальна за роботу з громадою Галина БЕРЕЖНА.

На порядок денний були винесені наступні питання:

І. Аналіз цільових груп отримувачів соціальної послуги та їх потреб.

Визначення та подальше вивчення і аналіз:

1) цільових груп отримувачів послуг за ознакою статі та, у разі доцільності, за іншими ознаками: вік, місце проживання, стан здоров'я, етнічне походження, соціально-економічний статус тощо;

2) потреб та інтересів цільових груп отримувачів послуг.

ІІ. Аналіз надавачів соціальної послуги.

Визначення та подальше вивчення і аналіз:

1) цільових груп надавачів послуг за ознакою статі та, у разі доцільності, за іншими ознаками, зокрема за видами діяльності відповідно до службових обов'язків;

2) рівня забезпечення потреб надавачів послуги.

Аналіз складу працівників установ/організацій, відповідальних за надання послуг, та працівників, які безпосередньо забезпечують надання послуги, у тому числі аналіз кількості жінок і чоловіків на різних посадах.

ІІІ. Аналіз обсягу та якості соціальної послуги

Визначення та подальше вивчення і аналіз:

1) обсягу та якості послуги з точки зору забезпечення потреб та задоволення інтересів цільових груп при наданні послуги; рівня розвитку інфраструктури, створеної для надання послуги;

2) перешкод у доступі до послуги, в тому числі для жінок, чоловіків та/або їх груп;

3) частки населення, яка відповідно до законодавства може одержувати послугу, проте не користується нею.

За результатами проведеного аналізу обсягу та якості послуги знайдено відповідь на ключові питання:

1. Чи однаково різні групи жінок та чоловіків, дівчат та хлопців, у тому числі з вразливих груп, можуть користуватися послугами?

2. Чи задоволені вони ними?