Взяли участь у нараді з актуальних питань в соціальній сфері під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлії КОСТЮНІНОЇ.

Дата: 19.11.2021 15:23

Сьогодні відбулася нарада з актуальних питань в  соціальній сфері  під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної. За участі керівників Великоновосілківської селищної ради в режимі онлайн.

Присутні: Тамара ЛУК’ЯНЧУК, радник патронатної служби голови облдержадміністрації;

Тетяна СІДАШЕВА, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації;

Лілія ЗОЛКІНА, начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації;

Наталія ТИМОФЄЄВА, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації;

Олена ТОКАРЕВА, директор Департаменту соціального захисту населення.

Представники Головного Управління Держпродспоживслужби в Донецькій області.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про стан упровадження 4-х тижневого сезонного меню в закладах загальної середньої освіти.

1.1. Обговорення питань щодо погодження 4-х тижневого сезонного меню в закладах загальної середньої освіти.

2.Про використання коштів субвенції на Нову українську школу (НУШ) та за програмою «Спроможна школа для кращих результатів».

3.Основні напрямки реалізації молодіжної і сімейної політики в області в 2020 році.

4.Про стан реалізації субвенцій з державного та обласного бюджетів на придбання житла для дитячих будинків сімейного типу та житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

5.Про стан влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського

піклування, що перебувають у Миколаївській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №7 Донецької обласної ради та Маріупольській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради, та у центрах соціально-психологічної реабілітації дітей, до сімейних форм виховання.

6.Про створення центрів соціальної підтримки дітей та сімей та базі центрів соціально-психологічної реабілітації дітей у мм. Слов’янськ, Лиман, Краматорськ, Добропілля, Торецьк та у_смт Велика Новосілка.

7.Про стан проведення вакцинації у закладах соціальної сфери.

8.Підведення підсумків.