Шановні мешканці Великоновосілківської селищної ради!

Дата: 24.11.2021 10:28

Ще раз нагадуємо, що відповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень, проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов, в ході якої перевіряються їх облікові дані .

До облікових даних, які насамперед необхідно щороку оновлювати, відносяться:

- довідка з реєстрації місця проживання та склад сім'ї;

- довідка з місця роботи кожного повнолітнього члена сім’ї;

- копії документів, що призвели до змін у складі сім'ї (якщо таке відбулося);

- копії пільгових документів (за наявності);

- копія документа, що підтверджує набуття право власності на об'єкт нерухомого майна (квартира/будинок), якщо таке право виникло і було зареєстровано та копія технічного паспорта на цей об'єкт.

- інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на кожного повнолітнього члена сім’ї, які входять до складу сім’ї

Під час перереєстрації, яку здійснює секретар громадської комісії з житлових питань з'ясовано, що майже кожен громадянин з моменту взяття на облік ні разу не оновлював свою квартирну справу. Більше половини із тих, хто перебуває у черзі на поліпшення житлових умов у виконкомі селищної ради, роками не цікавляться станом квартирної черги, тому житлова комісія самостійно розшукує таких громадян, готуючи запити в різні інстанції для з'ясування обставин подальшого перебування таких громадян на обліку.

Отже, звертаємося з проханням до кожного громадянина, що перебуває на обліку, про своєчасне надання зазначених документів до своєї особової справи для мінімізації відповідних пошукових дій та уникнення різних несподіванок після прийняття рішення про зняття з квартирного обліку.

Зі списками громадян, що перебувають на квартирній черзі можна ознайомитися за посиланням: https://vn-gromada.gov.ua/news/1621247804/