Щодо розповсюдження інформації про опитування підприємств департамент економіки повідомляє наступне.

Дата: 24.11.2021 09:10

В рамках планування роботи на 2022 рік «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» розпочав опитування підприємців, експортерів, галузевих та бізнес асоціацій. Метою опитування с аналіз потреб українського бізнесу в наступних напрямках: експортна освіта, аналітика консалтинг, готовність до експорту, пріоритетні закордонні ринки та виклики, постають при зовнішньо-економічній діяльності.

Посилання на опитування: https://сutt.ly/hTi07tJ/.  Попередньо встановлена дата закінчення приймання відповідей - 15 грудня 2021 року.

Результати опитування будуть оприлюднені на Експортному веб-порталі початку 2022 року.