27 листопада – День пам'яті жертв голодоморів

Дата: 27.11.2021 09:31

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.
У 2021 році День пам'яті жертв голодоморів припадає на 27 листопада. Нашим спільним обов'язком є гідно вшанувати вбитих голодом і передати пам'ять про трагедію наступним поколінням.

27 листопада о 16:00 годині  розпочнеться  традиційна Всеукраїнська акція «Запали свічку пам'яті».

Шановні мешканці Великоновосілківської Громади, закликаємо Вас долучитись до акції. Не залишайте своє вікно порожнім, запаліть вогник у кожній домівці - як вияв скорботи за жертвами і віри у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.