Заходи проведені на території Великоновосілківської селищної ради до Всеукраїнської акції «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Дата: 29.11.2021 14:40

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства»

Щорічно, в закладах культури Великоновосілківської селищної ради з 25 листопада до 10 грудня включно проводяться різноманітні заходи в рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства». Їх мета -  привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В рамках  цієї акції проведено заходи:

Макарівським  СБД  була  проведена  виставка дитячих малюнків «Ми  проти насилля»;

Багатирським СБК спільно із сільською бібліотекою проведено онлайн - виставку малюнків, перегляд фільму та організовано лекцію «Проти насильства» яку провела психолог Ніколаєва Н.О.;

Урожайненською сільською бібліотекою створено інформаційний куточок «Стоп насильству!»;

Розливенською сільською бібліотекою проведено інформаційну виставку «СНІД! Подумай про майбутнє, обери життя!»

Шахтарською сільською бібліотекою організована виставка дитячого малюнку  «Ні, насильству в сім'і!»;

Розливенським СБК спільно з Розливенським ЗЗСО проведено годину спілкування із здобувачами освіти «ЖИТТЯ БЕЗ НАСИЛЬСТВА»

Времівською та Зеленопільською сільськими бібліотеками створено інформаційний куточок «Стоп насильству!»

В кожному закладі культури селищної ради з 25 листопада по 10 грудня буде проведена інформаційна кампанія щодо привернення уваги населення  до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. На інформаційних стендах кожного закладу розміщені інформаційні плакати, отримані в рамках співпраці Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації до щорічної акції «16 днів проти гендерно-обумовленого насильства (ГОН)» для підвищення інформування про ГОН.