Стратегія розвитку Великоновосілківської громади - фінішна пряма.

Дата: 05.12.2021 13:58

Великоновосілківська селищна рада увійшла в число семи відібраних на конкурсних засадах громад Луганської та Донецької областей яким Програма ООН з відновлення та розбудови миру протягом 2021 року надала експертну, організаційну та консультативно-навчальну підтримку процесу стратегічного планування розвитку громади.
Куратором проєкту виступив експерт зі стратегічного планування Програми ООН з відновлення та розбудови миру Микола ДУРМАН.

Стратегія не є обов’язковим документом, як план соціально-економічного розвитку, але для залучення інвесторів або грантових коштів цей документ дає перевагу та формує позитивне враження донорів та інвесторів, доводить серйозність намірів.

Робоча група на чолі з селищним головою Людмилою ПЕТРОВОЮ протягом всього часу активно працювала над розробкою Стратегічного плану, головною метою якого було формування нового бачення сталого місцевого розвитку об’єднаної територіальної громади в умовах децентралізації.

Всім дякуємо за роботу над проєктом Квітучого майбутнього нашої Громади!