Вітання Людмили ПЕТРОВОЇ з Міжнародним днем людей з інвалідністю.
Дата: 03.12.2021 17:22
Кількість переглядів: 457
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341577/a83d5a97514839786887495ad53e101c.jpg)
Відомо, що люди з обмеженими можливостями часто демонструють необмежену силу духу і талант, виграючи двобій з недугою, демонструючи великі можливості сильної Людини.
Сьогодні Великоновосілківський селищний голова Людмила ПЕТРОВА завітала до КУ«Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Великоновосілківської селищної ради» з солодкими подарунками для діток.
Закликаємо всіх небайдужих відкрити свої серця для добра, перейнятися проблемами людей з інвалідністю, створити для них умови, які дають змогу відчувати себе рівними серед рівних.
« повернутися