Оренда нерухомого майна

Дата: 06.12.2021 10:45

Перелік другого типу

1. Донецька область, Волноваський район (Великоновосілківський район), смт Велика Новосілка, пров. Южний, будинок 3Б, приміщення площею 215,2 м2 , бокс для автомобілів площею 50,8 м2.

2. Донецька область, Волноваський район (Великоновосілківський район), с. Комар, вул. Фролова, будинок 1, приміщення площею 26,1 м2, бокс для автомобілів площею 56 м2.

3. Донецька область, Волноваський район (Великоновосілківський район), с. Красна Поляна, вул. Больнична, будинок 32, приміщення площею 14,6 м2 , бокс для автомобілів площею 84 м2.

4. Донецька область, Волноваський район (Великоновосілківський район), с. Андріївка, вул. Матросова, будинок 11А, приміщення площею 27,7 м2 , бокс для автомобілів площею 24,6 м2.

5. Донецька область, Волноваський район (Великоновосілківський район), с. Старомлинівка, вул. Центральна, будинок 70, приміщення площею 42,85 м2, бокс для автомобілів площею 56,2 м2.