Допоможіть дитині – візьміть її в свою родину! Сергій.

Дата: 06.12.2021 13:21

Гарна дитина, Сергій (15 років), має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, та перебуває у Миколаївській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №7 Донецької обласної ради. Хлопчик мріє про дружну родину, люблячих, турботливих батьків. Дитина з особливими потребами, весела, активна, товариська. Відповідно до діючого законодавства, сім`я або одинока особа має право взяти під опіку, у прийомну сім`ю або дитячий будинок сімейного типу дитину. Громадяни, які бажають і мають можливість оточити дитину сімейним теплом, подарувати їй щасливе життя у своїй сім`ї, можуть звернутися до служби у справах дітей, яка знаходиться за адресою: смт Велика Новосілка, вул. Шкільна, 42.