Проведено громадські обговорення щодо встановлення тарифів на комунальні послуги, які надає КП «Великоновосілківський комунхоз» на 2022 рік в с. Шахтарське

Дата: 08.12.2021 20:39

З метою приведення тарифів на комунальні послуги у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, забезпечення їх стабільного та якісного надання. Великоновосілківською селищною радою разом з КП «Великоновосілківський комунхоз» розпочато проведення ряду громадських обговорень щодо встановлення тарифів на комунальні послуги, які надає КП «Великоновосілківський комунхоз» на 2022 рік.

Сьогодні громадські обговорення проведено в залі засідань в будівлі колишньої сільської ради с. Шахтарське. В обговоренні прийняли участь 9 мешканців села якими були надана пропозиція посилити контроль за боржниками.

Відповідно до діючого законодавства тарифи в межах однієї Громади по підприємству повинні бути єдині у зв’язку з чим було проведені відповідні роз’яснення мешканцям села.

З наданим розрахунками мешканці погодилися! Робота триває!