Відбувся вебінар за запрошенням ДПС у Донецькій області.
Дата: 11.12.2021 08:36
Кількість переглядів: 460
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341577/12b11b070460392f65e0f2f33210ff2f.jpg)
Відбувся вебінар за запрошенням ДПС у Донецькій області. За участю начальника відділу доходів Анастасії ДОБРЕЛІ, головного спеціаліста – бухгалтера Сергія БАЛАБАНА,
Тема: Користування електронними сервісами ДПС».
Метою заходу було ознайомлення учасників вебінару з взаємодіями органів ДПС та органів місцевого самоврядування через ІТС «Електронний кабінет» в частині надання звітності у розрізі джерел доходів та звітності у розрізі платників податків – юридичних осіб, які сплачують податки на відповідній території.
Подання відомостей для реєстрації фізичної особи та внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, отримання інформації про суми та джерела доходів фізичної особи через «Електронний кабінет».
« повернутися