Вибір професії – справа нелегка і дуже відповідальна.

Дата: 13.12.2021 16:09

Вибір професії – справа нелегка і дуже відповідальна. Це виважений, самостійний і свідомий крок людини у доросле життя. Обрати саме свій професійний шлях і ним йти є  найважливішим у житті, від цього залежить успішне майбутнє людини.

Щоб допомогти старшокласникам краще орієнтуватися у світі сучасних професій, фахівці Великоновосілківського районного центру зайнятості систематично проводять різні профорієнтаційні заходи для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл району.

10 грудня в закладі загально середньої освіти І-ІІІ ступенів. №1 с. Костянтинопіль проведено профорієнтаційний онлайн-урок  для учнівської молоді 9 - 11 класів.

Провідний фахівець з профорієнтації ознайомила учнів з «барометром професій», надала інформацію про стан ринку праці, про актуальні вакансії, про підприємства, які мають вакансії, про навчальні заклади, професії, які сприяють самозайнятості.

В ході заходу учні розширили та закріпили знання про професії, віру у свої сили та бажання здобувати  нові знання і  самовдосконалюватись  протягом всього  життя.

Маємо надію, що профорієнтаційний захід дасть можливість старшокласникам усвідомлено прийняти найважливіше рішення в житті - професійно визначитися та побудувати кар’єру.