На минулому тижні представниками поліції Волноваського району було проведено в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» онлайн вебінар для безробітних Великоновосілківського районного центру зайнятості.

Дата: 13.12.2021 16:29

Правохоронці поінформували безробітних про те, що потрібно робити у той чи іншій ситуації, пов’язаній із домашнім насильством.

Домашнє насильство залишається найбільш поширеним викликом сьогодення…Побої і знущання у сім’ї для багатьох є щоденною реальністю, про яку мовчать і терплять... Терпіти не можна!

Поліцейські закликають громадян не мовчати, а повідомляти про факти домашнього насильства! Телефонуйте на лінію "102".