ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЮДМИЛИ ПЕТРОВОЇ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 17.12.2021 12:44

Свято Святого Миколая – один з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, яке приносить до наших  домівок світлу радість і добрі сподівання.

У цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива, а дорослі мають можливість допомогти Чудотворцю й подарувати дітям казку. Малеча повинна бачити, що у цьому світі є місце для добра, що чудеса – реальні, а мрії – здійснюються.

Сьогодні 17 грудня 2021 Великоновосілківський селищний голова Людмила ПЕТРОВА привітала зі святом Святого Миколая діток пільгової категорії які проживають на території Громади та подарувала солодкі подарунки.

Бажаємо всім здоров’я та достатку, щоб у вашому домі завжди панував мир та злагода. Даруйте свою любов один одному, творіть добро і будьте впевнені в тому, що воно повернеться до вас сторицею. Нехай усі негаразди проходять повз і не зачіпають вас. Вірте в чудо, і воно обов’язково здійсниться!