Громадських обговорень щодо встановлення тарифів на комунальні послуги, які надає КП «Великоновосілківський комунхоз» на 2022 рік в смт Велика Новосілка та с-ще Урожайне

Дата: 17.12.2021 13:18

З метою приведення тарифів на комунальні послуги у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, забезпечення їх стабільного та якісного надання. Великоновосілківською селищною радою разом з КП «Великоновосілківський комунхоз» проведено громадські обговорення щодо встановлення тарифів на комунальні послуги, які надає КП «Великоновосілківський комунхоз» на 2022 рік.

Днями громадські обговорення проведено в смт Велика Новосліка та в с-щі Урожайне. В обговоренні прийняли участь небайдужі мешканці населених пунктів Громади якими були надана пропозиція посилити контроль за боржниками.

З наданим розрахунками мешканці погодилися! Робота триває!