Відділ соціального забезпечення населення та охорони здоров'я Великоновосілківської селищної ради звертається до мешканців з наступною інформацією

Дата: 22.12.2021 09:35

З метою виконання листа Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 16.12.2021 № 22/9.1-7223-21 відділ соціального забезпечення населення та охорони здоров'я Великоновосілківської селищної ради звертається до мешканців з наступною інформацією:

з 01.04.2022 Ощадбанк остаточно припиняє автоматичне продовження терміну дії платіжних карток громадян з числа внутрішньо переміщених осіб (далі ВПО).

Тобто, платіжні картки ВПО, термін дії яких спливає під час карантинних заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби cOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, востаннє не будуть блокуватись до 01.04.2022, а починаючи з 01.04.2022 Ощадбанк припинить автоматичне проовженя терміну дії цих карток.