На Донеччині нагородили кращих учнів та вчителів

Дата: 29.12.2021 13:36

Урочисте відзначення переможців IІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та педагогів – переможців всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» відбулось у Краматорську сьогодні, 29 грудня.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

«Обидва конкурси доповнюють одне одного, адже без професійних учителів неможливі учнівські здобутки, а без старанних учнів робота вчителя не матиме яскравих результатів. Тішить, що у нас на Донеччині є високопрофесійні педагоги та талановиті  учні», - наголосив очільник області.

Цього разу серед призерів обласного туру конкурсу «Учитель року» – представники 9 громад області. Вчителі, що вибороли перше місце, отримають нагороду у розмірі 15 тисяч гривень, друге місце – 10 тисяч, третє місце – 5 тисяч.

Грошову підтримку отримають і найкращі із юних науковців – переможці II етапу отримають одноразову допомогу в розмірі 2393 гривні, а переможці III етапу – щомісячну стипендію у такому ж розмірі.

Джерело: dn.gov.ua