Стартує реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022

Дата: 09.01.2022 13:28

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме з 5 до 22 січня 2022 року. Для учасників із Донецької та Луганської областей зареєструватися можна буде на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти за покликанням: https://prob.test.dn.ua/.

За фактом реєстрації для кожного(ої) учасника / учасниці пробного ЗНО буде створено «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО». Не пізніше 10 березня 2022 року в «Особистих кабінетах учасників пробного ЗНО» буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного тестування (запрошення).

Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Вартість тестування 285 гривень за один предмет для учасників із Донецької та Луганської областей. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти