З метою забезпечення матеріально-технічної бази ЗЗСО Великоновосілківської селищної ради на рівні, достатньому для виконання вимог державних стандартів, за рахунок субвенції з державного бюджету на допомогу  місцевим бюджетам надане фінансування

Дата: 30.12.2021 13:31

На забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році були виділені кошти на умовах співфінансування у розмірі 90 відсотків з державного бюджету та 10 відсотків з місцевого бюджету (97 645 тис. грн. з місцевого бюджету).  Для ЗЗСО Великоновосілківської селищної ради  була придбана сучасна комп`ютерна техніка, меблі  за державними  стандартами  та дидактичні матеріали для НУШ.

Адже головна мета – створити школу, в якій буде приємно та цікаво навчатися, яка буде давати учням не лише знання, як ми до цього звикли, а й вміння застосовувати їх в житті.