Великоновосілківська селищна рада звертає увагу!

Дата: 15.01.2022 09:34

Цьогорічна зима є теплою та супроводжується значними коливаннями температури.

На даний час льодостав на водоймах є нестабільним, крига тонка, що своєю чергою несе небезпеку і підвищує ймовірність виникнення нещасних випадків.

Попри наявну потенційну небезпеку, дорослі та діти полюбляють здійснювати прогулянки по льоду, а рибалки - любителі облаштовуватися на річках та ставках. Сумна статистика підтверджує, що з року в рік на льоду гинуть дорослі й діти, які нехтуючи елементарними правилами безпеки вийшли на тонкий лід.

Застерігаємо мешканців Громади, особливо рибалок, утриматись в умовах становлення льодоставу від виходу на кригу водойм. Нагадуємо прості правила поведінки на льоду, дотримання яких може врятувати вам життя та зберегти здоров’я.

Переправлятися через замерзлі водоймища слід тільки перевіривши міцність льоду. При цьому його товщина повинна бути не менше 5-7 см для окремих пішоходів. Ковзанку на водоймах можна відкривати при товщині льодяного покриття не менше 25 см.

Не катайтесь по льоду на ковзанах і санчатах, якщо вам не відома його товщина.

Переходьте по льоду тільки у визначених місцях, не підходьте близько до краю ополонок та проталин.

Старайтесь оминати ділянки битого чи колотого льоду.

Бережіть своє життя, не нехтуйте вказаними застереженнями!