Засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги

Дата: 24.01.2022 09:05

21 січня 2022 відбулося засідання комісії Великоновосілківської селищної ради з надання одноразової матеріальної допомоги. На розгляд комісії було винесено 8 заяв громадян які мають реєстрацію на території Великоновосілківської селищної ради. Комісією були вивчені обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я, адже до заяв додаються довідки про склад сім'ї, довідки про стан здоров'я із медичних установ та інші документи. По кожній справі прийняте рішення в відповідності до медичних показників кожного громадянина та життєвої ситуації.

Негативний вплив соціально-економічного та екологічних факторів призводить до погіршення стану здоров`я громадян та підвищення рівня їх смертності. Надання матеріальної допомоги дозволяє підтримати найнужденіших громадян у складний для них час та зменшити соціальну напругу.

Турбота про людей, які перебувають у складних життєвих обставинах – один з основних напрямків політики Великоновосілківської селищної ради у сфері соціального захисту населення.