Шановні мешканці Великоновосілківської територіальної громади!

Дата: 25.01.2022 15:29

Відділ економічного розвитку та інвестиційної діяльності Великоновосілківської селищної ради проводить збір пропозицій до плану заходів з реалізації маркетингової стратегії Донецької області у 2022-2023 роках.

Департаментом інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької облдержадміністрації розроблено проєкт  маркетингової стратегії Донецької області, яка розроблена з метою просування бренду Донецької області з метою популяризації регіону в Україні та світі, залучення інвесторів і туристів. Пропонуємо більш детально ознайомитися з проєктом за посиланням:

та чекаємо на Ваші пропозиції до проекту Плану заходів, які просимо надсилати на електронну адресу mail@vnps.gov.ua до 10 лютого 2022 року.

Довідки за тел.: 0974110860, Маргарита Хорош