Звіт за результатами проведення консультацій із громадськістю щодо проекту «Реконструкція мережі водовідведення (каналізаційно насосна станція та мережі) в смт Велика Новосілка, Донецької області»

Дата: 08.02.2022 15:57

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Великоновосілківська селищна рада

1. Зміст питання або назва проекту акту, що виносилися на обговорення:

проєкт  «Реконструкція мережі водовідведення (каналізаційно насосна станція та мережі) в смт Велика Новосілка, Донецької області» (Експертниій звіт ТОВ «Центр комплексних експертиз проектів» від 30.12.2021 рік, № 900/КЕ/2021)є

1. Пропозиції (зауваження) від громадськості приймалися по 20.01.2022 року в усній чи письмовій формі на поштову, електронну адреси та за телефоном  відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності Великоновосілківської  селищної ради. Представники громадськості не взяли участь в обговоренні.
  1. Інформація про пропозиції, що надійшли Великоновосілківської селищної ради:

Пропозицій та зауважень не надходило.

1. Інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обгрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахуваня пропозицій та зауважень:

Пропозиції не надходили.

1. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

У зв’язку з відсутністю пропозицій, прийнято рішення затвердити експертний звіт за робочим проектом «Реконструкція мережі водовідведення (каналізаційно насосна станція та мережі) в смт Велика Новосілка, Донецької області»  та надати заявку до участі  у  відборі проєктів, фінансування яких може здійснюватися за рахунок відповідної субвенції, в рамках Фінансової угоди «Програма з відновлення України» між Україною та Європейським інвестиційним банком.